Akumulační nádrž
Motorola W156 PDF Tisk Email

motorola w156Tenký mobilní telefon W156 si může podle Motoroly dovolit každý. Má širokou škálu nových funkcí doteď podporovaných spíše středním proudem mobilních telefonů. Disponuje také funkcí CrystalTalk, která zajišťuje čistou slyšitelnost hovorů i v hlučném prostředí.

W156 by měl být, co se týče ceny, nástupcem Motofone F3, který se stal spíše propadákem, i když se našli i takoví, co si jej nemohli vynachválit. V každém případě Motorola W156 se ovládá mnohem jednodušeji a i obsah zobrazující se na displeji vypadá mnohem lépe. Nemluvě o funkcích telefonu, kterých není takový omezený počet jako na Motorole F3.

Funkce

Vyzváněcí melodie

Motorola W156 má celkem k dispozici šest stylů zvonění: hlasité, vibrace, zvonění a poté vibrace, vibrace a zvonění najednou a tichý režim. V těchto skupinách stylů pak je možné nastavit různé nastavení a vybrat mezi 30 druhy zvuky a vibracemi.

Hry

Na Motorole W156 jsou celkem tři zajímavé hry. Logická rychlovka Bludiště, ve kterém je třeba se dostat na druhou stranu bludiště a při nímž bílou tečku, kterou ovládá hráč, honí černá tečka. Fotbal, který je šikovnou mobilní podobou stolního fotbalu. Míček krásně mění směr podle úhlu šťouchnutí. Třetí hrou je jednoduchý arkanoid. Všechny tři se hrají na černobílém displeji, což nemění nic na hratelnosti, ba naopak, displej velmi čistě zobrazuje veškeré pohyby míčků. Motorola W156 neumožňuje přidávat další hru.

Kancelářské nástroje

Motorola W156 má kalkulačku, kalendář a stopky. Asi nejšikovnější je Kalendář, který se zobrazuje v režimu den, týden a měsíc. Můžou se přidávat jak události tak úkoly. Události a úkoly jdou vidět přímo v obou režimech malou černou šipkou. K jednotlivým událostem lze přiřadit přesný čas, dobu trvání, opakování a upozornění. Úkoly jsou mnohem zajímavější... K předešlým lze přidat čas, do kdy má být úkol splněn, priorita úkolu, datum kdy byl úkol splněn a kategorie (osobní, svátek, cesta a práce). Další možností přesvědčující o silné funkčnosti úkolovníku je fáze, ve které se úkol nachází: nezačal, v průběhu, hotovo, čekání na informace a odloženo.

Mimo jiné tato Motorola disponuje budíkem, ve kterém lze vytvořit celý seznam položek s různým nastavením hlasitosti vyzvánění nebo stylu.

Technické parametry

Vzhled
rozměry 114 x 43 x 14 mm
hmotnost 85 g
displej
rozměry 128 x 128 bodů
barvy dvoubarevný
Výkon
pásma GSM 850 / 1900
paměť
vnitřní paměť
20 kb
paměťová karta žádná
baterie Li-Io
pohotovostní doba
do 465 hodin
délka hovoru do 590 minut
připojení
Bluetooth Bluetooth 2.0 s A2DP
USB USB 1.1
datové technologie
GPRS není
Multiméia
fotoaparát žádný
kamera žádná
podpora obrázků žádná
podpora zvuků žádná
podpora videí žádná
 

Komentáře   

 
0 #1 Teo 2009-05-04 19:13
Ahoj, koupil jsem si tohodle prcka a jsem s ním spokojený, bliká mi na displeji ikonka se zprávou a tužkou, nevít co to znamená? Zprávy mám vymazané. :D
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit