Akumulační nádrž
V prodeji
Motorola VE66 - Vše v jednom PDF Tisk Email

motorola VE66Sebevědomější nápis Motorola pro svůj nový VE66 snad už vymyslet nemohla. Nabízí tento mobilní telefon všechny možné funkce v jednom jedinném 121 gramovém vysouvacím přístroji? Všechny dostupné technologie, vše na nejvyšší úrovni?

 
Motorola W230 PDF Tisk Email

Motorola W230A opět nám zahraje hudební founek, tentokrát nízkonákladová Motorola W230. Jak asi tušíte, je to jednoduchý mobilní telefon se stereo rádiem a MP3 přehrávačem za přijatelnou cenu. Podporuje připojení k počítači přes USB kábel a připojení k internetu GPRS, což je super.

 
Motorola ZN5 PDF Tisk Email

motorola-zn8S vestavěným 5 megapixelovým foťákem Kodak vytváří ZN5 kvalitní fotografie v rozlišení 2560 х 1920 bodů. Ke své paměti 350 MB je možné přidávat paměťové karty až do velikosti 4 GB. Obrázky poté můžete krásně sdílet na Kodak Gallery nebo i jinde...

 
Motorola W156 PDF Tisk Email

motorola w156Tenký mobilní telefon W156 si může podle Motoroly dovolit každý. Má širokou škálu nových funkcí doteď podporovaných spíše středním proudem mobilních telefonů. Disponuje také funkcí CrystalTalk, která zajišťuje čistou slyšitelnost hovorů i v hlučném prostředí.

 
Motorola VE538 PDF Tisk Email

motorola-ve538Dnes se podívejme na nový přírůstek do rodiny mobilních telefonů Motorola. Kousek nese označení VE538 a je určen hlavně pro uživatele sociálních sítí. Ale to přece nevylučuje, že si jej neoblíbí...

 
Motorola ROKR E8 PDF Tisk Email

Motorola MOTOROKR E8MOTOROKR E8 je dlouho očekávaný a předem avizovaný hudební mobilní telefon. Mnozí uživatelé si řadu E velice oblíbili. Svým plackovitým čokotyčinkoidním tvarem připomíná telefony SLVR nebo MOTOFONE F3. 

 
Motorola W377 PDF Tisk Email
W377 je mobilní telefon stejné konstrukce jako W375. Rozdíl spočívá v možnosti synchronizovat mobil s motorola Phone Tools a používat na telefonu Bluetooth.
 
Motorola W180 PDF Tisk Email
Motorola W180 model Mobilní telefon W180 pokračuje v řadě praktických mobilních telefonů. Tentokrát zaútočil na výdrž a hlasitost vyzvánění. Stylově se snaží napodobit SLVR, která konkuruje mobilům o kategorii výše.
 
Motorola W490 PDF Tisk Email
Model Motorola W490Motorola W490 je véčko shodné s typem Motorola W510 s tím rozdílem, že je určen pro zákazníky Vodafone.
 
MOTORIZR Z8 PDF Tisk Email
motorola-z8Vysunovací mobilní telefon s operačním systemem Symbian a přizpůsobivým kloubem.
 
MOTORAZR2 V8 Luxury Edition PDF Tisk Email
V8 Luxury EditionLuxusní verze s názvem Luxury Edition přichází spolu s tenkým véčkem RAZR2 V8 před vánocemi 2007. Pojďmě se podívat, co je na něm tak skvělého.
 
MOTO Q Q9h PDF Tisk Email
motorola-q9.MOTO Q9h je mobilní telefon, který ovládá operační systém Windows Mobile. Výsledkem je poněkud lepší ovládání a širší výběr funkcí telefonu.
 
MOTORAZR2 V8 PDF Tisk Email
motorola v8Linuxový mobilní telefon s citlivým vnějším displejem.
 
Motorola C139 PDF Tisk Email
motorola-c139Jednoduchý telefon pro volání a psaní SMS zpráv. To je Motorola C139.
 
Motorola W375 PDF Tisk Email
motorola-w375Jednoduchý mobilní telefon s fotoaparátem a rádiem za příjemnou cenu.
 
Motorola W220 PDF Tisk Email
motorola-w220Jednoduchý mobilní telefon s rádiem a možnosti prohlížení webu.
 
Motorola W208 PDF Tisk Email
motorola-w208Jednoduchý telefon pouze pro volání, psaní SMS zpráv a poslech FM rádia.
 
MOTORAZR V3x PDF Tisk Email
motorola-v3xDalší vylepšení z řady úspěšného širokého véčka.
 
Motorola W510 PDF Tisk Email
motorola-w510Mobil svým tvarem a funkcemi podobný KRZR K1, ovšem s horším foťákem. U Vodafone také pod názvem W490.
 
Motorola V360 PDF Tisk Email

motorola-v360Véčko s  EDGE připojením a fotoaparátem.

 

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/nagyahu1/public_html/motorola/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/nagyahu1/public_html/motorola/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 96

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/nagyahu1/public_html/motorola/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/nagyahu1/public_html/motorola/templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 96
«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL